ЗНО-2020: ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ

Міністерство освіти науки України ухвалило рішення про терміни проведення

основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.

 

Графік проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році:

 

- математика - 25 червня;

- українська мова і література  - 30 червня;

- фізика — 2 липня;

- іспанська, німецька, французька мови — 6 липня;

-  англійська мова — 7 липня;

- історія України — 9 липня;

- біологія — 13 липня;

-  географія — 15 липня;

- хімія - 17 липня.

 

До 4 червня 2020 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх  інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 29 липня 2020 року.

Додаткова сесія ЗНО запланована на 23 липня – 11 серпня, а результати буде розміщено до 14 серпня. Цьогоріч для участі в додатковій сесії ЗНО зможуть зареєструватися під час додаткового періоду реєстрації  (25 травня – 9 червня) всі, хто не зміг зреєструватися протягом 3 лютого — 24 березня.

Особливості проведення ЗНО-2020 в умовах карантину

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19) при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, учасники тестування зобов'язані дотримуватись затверджених протиепідемічних заходів.

1. Перед початком тестування всі учасники тестування проходять термометрію. Особи, в яких виявлено температуру тіла понад 37,2 °С або ознаки респіраторних хвороб не допускаються до проходження тестування.

2. Особи, які не будуть допущені до тестування за станом здоров'я, мають можливість участі у додатковій сесії ЗНО.

3. Допуск учасників до будівлі, в якій організовано тестування, здійснюється після проведення термометрії, оцінки наявності ознак респіраторних хвороб та за умови одягнення захисної маски/респіратора (без клапану) так, щоб були покриті ніс та рот.

4. На вході до будівлі, в якій проводиться тестування, організовуються місця для обробки рук антисептиками. Місця для обробки рук позначаються яскравим вказівником про необхідність дезінфекції рук (банер, наклейка тощо).

5. Збір використаних масок під час проходження тестування здійснюється відповідно до періодичності їх заміни залученими особами в окремий мішок для сміття з зав'язками для подальшої утилізації (зміна масок відбуватиметься під час технологічної перерви).

6. Мати  2 одноразові захисні маски.

7. Під час  допуску до будівлі, в якій проводиться тестування, кожен учасник ЗНО демонструє в розгорнутому вигляді  паспорт, Сертифікат (оригінали) та запрошення-перепустку.

8. Дотримуватись правил поведінки у пункті тестування.

_____________________________________________________________________________

Учасникам ЗНО, які мають хронічні захворювання, що спричиняють підвищення температури (вище 37,2 °С) необхідно мати   відповідну довідку від лікаря ( на відповідному бланку, з підписом і печаткою лікаря). Оскільки така довідка потрібна на ЗНО з кожного предмета, то доцільно зробити  її копії.

При наявності вказаної довідки учасника  тестування допускають до ЗНО при температурі, яка вища 37,2 °С.

___________________________________________________________________________ 

Якщо учасника ЗНО не допустили до пункту тестування за станом здоров’я, то: слід   терміново зареєструватися на додаткову сесію ЗНО. Для цього необхідно:

  1. Учень залишає пункт тестування.

  2. Звертається за довідкою від лікаря.

  3. Звертається за довідкою до школи.

   4.   Реєстрація на додаткову сесію ЗНО.

 

 

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

ГОЛОВНИЙ ДЕРЖАВНИЙ САНІТАРНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

№ 24 від 21 травня 2020 року

Про затвердження Тимчасових рекомендацій
щодо організації протиепідемічних
заходів при проведенні зовнішнього
незалежного оцінювання, єдиного вступного
іспиту та єдиного фахового вступного
випробування в період карантину в
зв'язку поширенням коронавірусної
хвороби (СОVID-19)

Відповідно до статті 40 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», на виконання пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», постановляю:

Затвердити Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування в період карантину в зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19), що додаються.

2. Директорату громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України довести цю постанову до відома зацікавлених центральних органів виконавчої влади, Київської міської, обласних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування.

3. Ця постанова набирає чинності з 22 травня 2020 року.

Заступник Міністра охорони здоров'я -
головний державний санітарний лікар України                           В. Ляшко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Головного державного
санітарного лікаря України
від 21.05.2020 № 24

 

Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування в період карантину в зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)

 

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19) при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування (далі - тестування) суб'єкти, що відповідальні за організацію тестування зобов'язані дотримуватись затверджених протиепідемічних заходів.

1. Під час організації тестування необхідно:

1) забезпечити інформування учасників про:

  • ознаки респіраторних захворювань, які можуть бути підставою для недопущення до проходження тестування;

  • можливість участі в додаткових сесіях тестування для осіб, які не будуть допущені до тестування за станом здоров'я;

  • протиепідемічні заходи, яких необхідно дотримуватись при участі в тестуванні;

2) забезпечити проведення підготовчих протиепідемічних заходів, які визначені цією постановою, зокрема:

  • визначити маршрути учасників, з метою забезпечення найменшого контакту між групами учасників;

  • скласти графік, за яким відбувається допуск учасників в будівлю, де буде проводитись тестування. Графік допуску повинен враховувати час необхідний для проведення термометрії та запобігати утворенню скупчення учасників;

  • визначити місця розсадки учасників, з дотриманням їх дистанціювання не менш ніж 1,2 метри один від одного;

  • розміщення інформації (плакатів/банерів) про необхідність дотримання респіраторної гігієни та етикету кашлю.

2. Перед початком тестування всі учасники тестування та залучені особи проходять термометрію. Особи, в яких виявлено температуру тіла понад 37,2 °С або ознаки респіраторних хвороб не допускаються до виконання службових обов'язків або проходження тестування.

Допуск учасників до будівлі, в якій організовано тестування, здійснюється після проведення термометрії, оцінки наявності ознак респіраторних хвороб та за умови одягнення захисної маски/респіратора (без клапану) так, щоб були покриті ніс та рот.

Респіратори можуть використовуватись протягом всього тестування, захисні маски повинні змінюватись кожні 3 години або якщо маска забруднилась/стала волога.

3. Забороняється допуск до будівлі, в якій організовано тестування, супроводжуючих осіб, крім осіб, які супроводжують осіб з інвалідністю.

4. На вході до будівлі, в якій проводиться тестування, організовуються місця для обробки рук антисептиками спиртовмісними з концентрацією активно діючої речовини понад 60% для ізопропілових спиртів та понад 70% для етилових спиртів.

Місця для обробки рук позначаються яскравим вказівником про необхідність дезінфекції рук (банер, наклейка тощо).

5. У санітарних кімнатах потрібно забезпечити наявність рідкого мила, антисептиків та паперових рушників. Використання багаторазових рушників заборонено.

6. Після проведення тестування необхідно провести очищення і дезінфекцію поверхонь (в тому числі дверних ручок, столів, місць для сидіння) та провітрювання.

7. Аудиторії, в яких проводиться тестування, перед і після його проведенням повинні провітрюватися не менше 30 хв. Під час тестування, за сприятливих погодних умов, рекомендовано відкривати вікна при зачинених вхідних дверях.

8. У місцях проведення тестування забезпечується чергування медичних працівників закладів освіти або закладів охорони здоров'я.

9. На виході із закладу необхідно розмістити контейнер/урну з кришкою для використаних масок з чіткою яскравою відміткою «ВИКОРИСТАНІ МАСКИ».

Збір використаних масок під час проходження тестування здійснюється відповідно до періодичності їх заміни залученими особами в окремий мішок для сміття з зав'язками для подальшої утилізації.

Перед збором необхідно одягнути одноразові рукавички, які слід утилізувати відразу після завершення, після чого помити руки з милом або обробити антисептиком.

 Про онлайн платформу Be Smart

 

Управління освіти Миколаївської міської ради інформує про додаткові можливості використання в дистанційному режимі роботи зі здобувачами освіти Вашого закладу сервісів, які запропоновані командою проекту Be Smart та ПроШколу. Онлайн платформа Be Smart / Будь розумним https://besmart.study містить: відеорозбір пробних ЗНО-2019, тести, короткі відеоролики по 20-25 хвилин тощо.

 

 

 

Начальник  управління                                                                               Г.В. Личко

Регіони обслуговування:Херсонська область,
Миколаївська область,
Автономна Республіка Крим,
м. Севастополь

Поштова адреса:вул. Карла Маркса, 96, м. Херсон, 73000

Електронна адреса:znokherson@gmail.com

Сайт:http://khersontest.org.ua/

Ми на зв’язку 

МИКОЛАЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №54 (C) | 2018

Наш телефон

0512641247

nkschool54@ukr.net

Адреса

МЗОШ №54, Україна, Миколаїв, Проспект Корабелів 10а, 54052

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now