Поиск
  • Admin

Продовжується реєстрація електронних кабінетів для випускників 11-х класів.

Продовжується реєстрація електронних кабінетів для випускників 11-х класів. Вступники зможуть подавати заяви до закладів вищої та фахової передвищої освіти в онлайн-режимі на сайті Єдиної державної бази з питань освіти https://vstup.edbo.gov.ua/ у терміни, визначені Міністерством освіти і науки України (додаток 1)

Перед початком реєстрації електронних кабінетів радимо майбутнім студентам уважно ознайомитися з інструкціями (додаток 2, 3). Реєстрацію буде відкрито впродовж усього часу подання заяв, тож не поспішайте створювати кабінет у перші дні.

Рекомендація для вступників, які мають право на пільгу: до початку подання заяв необхідно звернутися до найближчого закладу освіти з підтверджуючими документами (додаток 4).


Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4


27 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все

Протягом 1–10 серпня триватиме другий етап підтвердження участі в додатковій сесії НМТ. Цей етап також мають пройти учасники основної сесії, які не з’явилися для проходження тестування. Протягом 1–10

З 21 червня розпочинається другий етап підтвердження участі у НМТ. Учасник основної сесії НМТ має визначитися з вибором міста/країни для проходження тесту. Для цього з 21 червня до 7 липня 2022 року