Поиск
  • Admin

Міжнародний день рідної мови.

Пост обновлен 25 февр. 2019 г.

21 лютого представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови. Рідна мова – це невід’ємна частка Батьківщини, голос народу й чарівний інструмент, на звуки якого відгукуються найтонші струни людської душі. Вона є тим найдорожчим і найміцнішим зв’язком, що з’єднує всі покоління народу в одне велике історичне ціле. Мова народу – це саме життя. В. Сосюра зазначав: “Без мови рідної, юначе, й народу нашого нема”. Тому знати, берегти і примножувати рідну мову – це обов’язок кожної людини.

І в Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №54 відбулися святкові заходи, які закликали учнів зберігати і шанувати свою мову заради прийдешніх поколінь, бо з нею наше майбутнє і майбутнє України.

Зокрема учні 2-11-х класів долучились до написання диктанту «Рідна, калинова, щира і чудова – все це наша мова», підготовки плакатів «Говорімо правильно!», слайд-вернісажу «Наша мова – чарівна криниця». Першокласники із задоволенням малювали малюнки до українських народних казок, знайомились із загадками, прислів’ями українців. На уроках української мови і літератури вчителі-філологи провели інформаційні хвилинки з історії Міжнародного дня рідної мови. Мовні конкурси та вікторини ( «Подорож океанами рідної мови», «У світі цікавих висловів», «Слово до слова – зложиться мова»), інтелектуальна гра «Мовний вернісаж», усний журнал «Шануймо рідне слово» сприяли розширенню уявлення учнів про мову, розвитку інтересу до вивчення рідної мови, бажанню оволодіти культурою мовлення, вихованню патріотизму, любові до рідної мови, народу, країни.Просмотров: 47Комментариев: 0

Ми на зв’язку 

МИКОЛАЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №54 (C) | 2018

Наш телефон

0512641247

nkschool54@ukr.net

Адреса

МЗОШ №54, Україна, Миколаїв, Проспект Корабелів 10а, 54052

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now