top of page
Пошук
  • Фото автораAdmin

Майстер-клас психологічної служби

22 серпня 2018 року в Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №54 в рамках «Ярмарку найуспішніших освітніх практик «Перехід до Нової української школи - ключове завдання сьогодення» проведено майстер-клас для освітян міста.22 серпня 2018 року в Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №54 в рамках «Ярмарку найуспішніших освітніх практик «Перехід до Нової української школи - ключове завдання сьогодення» проведено майстер-клас для освітян міста.

У процесі реалізації Концепції «Нова українська школа», яка вирішує питання забезпечення високої якості освіти, є пріоритетом наближення системи освіти України до європейських стандартів. Випускникам закладів загальної середньої освіти для успішного працевлаштування будуть потрібні такі навички, як уміння вирішувати складні завдання, критичне мислення, креативність, навички координації та взаємодії, судження і прийняття рішень (важливим буде не тільки якість, але й швидкість прийняття рішень). Тому психологічною службою нашого закладу було обрано тему «Так або ні в системі прийняття рішень».

Практичний психолог закладу Коваленко Неллі Миколаївна та соціальний педагог Голуб Оксана Сергіївна ознайомили присутніх з методиками прийняття рішень, які практикуються в закладі й будуть доречними у роботі з дітьми, що потребують підвищеної психолого-педагогічної уваги, з метою профілактики правопорушень; для здійснення профорієнтаційної роботи; збереження фізичного та психологічного здоров’я; для подолання шкідливих звичок, пропаганди здорового способу життя та як засіб досягнення життєвих цілей. Було проведено практичне заняття з нейрографіки, що допомагає прийняти правильне рішення.

Присутні заступники директорів з навчально-виховної та виховної роботи, практичні психологи, вчителі-предметники міста Миколаєва відзначили актуальність та практичну спрямованість майстер-класу, доброзичливу атмосферу заходу.

42 перегляди0 коментарів