Поиск
  • Admin

Декада англійської мови

З 28 січня по 08 лютого 2019 року в навчальному закладі проходила декада англійської мови. Відповідно до плану проведення декади вчителями англійської мови було організовано та проведено багато різноманітних, цікавих заходів.

Розпочалась декада було з оформлення виставки тематичних стінних газет та творчих робіт учнів 5-11 класів.

Вчителем Івановою Є.Р. був проведений урок у формі конференції для учнів 4 класу. Урок був насичений цікавими завданнями та супроводжувався музикою, зміг привернути увагу учнів до екологічних проблем та відчути свою особисту вагомість у їх розв’язанні.


Для учнів 5-х класів вчителем Гірчею М.С. був проведений вже традиційний захід «Spelling Bee».

У рамках декади англійської мови вчитель Гірча М.С. провела музичну фізкультхвилинку для учнів 5-А класу, під час якої учень цього класу грав на трубі , а всі інші виконували вправи під живу музику.

Вчителем Ткачук О.О. був проведений відкритий урок у 2 класі на тему «Seasons» . Учні під час уроку проявляли великий інтерес і активність, практикували застосування свого словникового запасу у різних ситуаціях. Урок пройшов у легкій, невимушеній атмосфері.Вчителем англійської мови Прасол Н.В. був проведений урок у 9-А класі з теми «Inventions and inventors», метою якого було активізувати лексичний матеріал з теми у мовленні учнів; удосконалювати навички читання, аудіювання та усного мовлення; формувати уміння висловлювати власну думку з приводу почутого чи побаченого;поглибити знання учнів про відомих винахідників та їх винаходи;розвивати мовну здогадку та уміння критично мислити; виховувати повагу учнів до культурної спадщини різних народів та прагнення її пізнавати.Була оформлена фотовиставка «We study English». А учні 3-Б класу оформили панно.


У 3-Г класі пройшов позакласний захід «Найкращий день у моєму житті». Учні розширили свій словниковий запас ,вдосконалили навички усного мовлення , вивчили пісню англійською мовою, взяли участь у конкурсах. Наприкінці заходу на них чекав сюрприз : фотосесія у фотозоні.

У 3- Б класі проходили фізкультхвилинки у формі драматизації дитячої пісні.

У 8-А класі пройшов урок «Улюблені мелодії». Учні підготували повідомлення про найвідомішого диктора ВВС часів холодної війни. Успішно розв’язали відеопазл «Мюзикли Ендрю Уеббера».

Вчитель Волошина Н.О . провела показовий урок з теми: « Nature and Weather» у 5-Г класі.

14 лютого у 1- Г класі був проведений позакласний відкритий захід з теми «Merry English». Діти з великим задоволенням грали в ігри «Впізнай звук», «Назви найбільше слів англійською мовою», «У світі тварин». Першокласники співали пісні англійською, розповідали вірші та римівки, розгадували загадки, грали в ігри, складали лото.

крім відкритих уроків та заходів, у рамках проведення декади було заплановано та проведено Всеукраїнську гру з англійської мови«Puzzle», Всеукраїнську інтернет-олімпіаду «На урок» - цікавий інтерактив для учнів та зручний інструмент контролю знань для вчителя.

Нестандартні форми проведення позакласної роботи надихають учнів на самовдосконалення, бо створюється особлива атмосфера взаєморозуміння, співробітництва, довіри та взаємодопомоги.

Просмотров: 76Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все